Dodavatelé

INSPIRUJTE SE U ŠPIČKOVÝCH VÝROBCŮ!

Máme širokou dodavatelskou základnu z osvědčených italských výrobců keramických obkladů a dlažeb. Jejich sortiment obsahuje obklady a dlažby pro koupelny, kuchyně, chodby, terasy, prostory domacích bazénů a nově i pro obývací pokoje, ložnice (jak pro obložení stěn, tak pro pokrytí podlah) i všechny ostatní myslitelné bytové i nebytové prostory. Vybírejte estetické a módní zboží při nepochybné vysoké technické úrovni výrobků!

Ceramica VALSECCHIA

Tradiční výrobce keramických dlažeb, který se soustřeďuje jednak na veškeré interiérové dlažby, jednak i na venkovní terasové rustikálního charakteru. Jeden z mála výrobců, který nabízí možnosti skladeb: vyrábí formáty 30x30, 15x30 a 15x15. Více na www.ceramicavalsecchia.it

Love

Výrobce moderních obkladových sestav v netradičním duchu. Jeho silnou stránkou jsou velké formáty obkladů - 35x100 rektif., které umožňují netradiční designové postupy.

více

Ceramica d´Imola

Ceramica d´Imola

Cooperativa Ceramica d´Imola je jedním z největších výrobních uskupení  v Itálii v oboru keramických obkladů a dlažeb. Má nesmírně rozsáhlý a vyrovnaný sortiment, ve kterém nechybí nic pro obložení jakýchkoli prostor. Estetický nadstandard hledejte zde!

více

Ceramica Del Conca/Faetano S.p.a.

Ceramica Del Conca/Faetano S.p.a.

Specialitou a tradicí těchto výrobců jsou romantické obklady a dlažby v duchu retro  v koupelnách a kuchyních a velmi zdařilé rustikální dlažby pro stylové haly, terasy a dvory. Nově však převažuje široká škála moderních slinutých obkladů a dlažeb  vhodných do moderních obývacích pokojů, ložnic a koupelen.

více

Armonie by Artecasa S.p.a.

Afrodité

Mimořádně univerzální dodavatel se širokým sortimentem, ve kterém nic nechybí: keramické obklady v nejrůznějších barvách, formátech a površích, tradiční dlaždice jak interiérové, tak i exteriérové a zejména široký sortiment moderních velkoformátových keramických dlažeb v přírodním i leštěném provedení.

více

Opera Group S.p.a.

Silnou stránkou tohoto výrobce keramických slinutých dlažeb je široký sortiment dlažeb pro interiérové i exteriérové použití a velmi příznivé ceny. Sortiment je doplněn keramickými obklady pro koupelny.

více
ItalByt  

Italbyt v.o.s., S.K.Neumanna 14, 466 04 Jablonec nad Nisou

Provozovna - prodejna a vzorkovna:
Na Vršku 6 (velkoprodejna ALBERT)
466 01 Jablonec nad Nisou

Tel.:  (+420) 603 861 862 (majitel)
       

E-mail:
italbyt@volny.cz
italbytdva@volny.cz

Otevírací doba vzorkovny:  POZOR! Dochází k dočasné úpravě otevírací doby vzorkovny takto:

Po - dopoledne po telef. dohodě na 603 861 862          13:00 - 17:00

Út - celodenně po telefonické dohodě na 603 861 862

St - dopoledne po telef. dohodě na 603 861 862           13:00 - 16:00

Čt - celodenně po telefonické dohodě na 603 861 862

Pá - 9:00 - 12:00       odpoledne po telef. dohodě na 603 861 862