DelConca a Faetano

Keramičky DelConca a Faetano jsou tradičním výrobcem pracujícím v esteticky střední a vyšší úrovni keramických obkladů a dlažeb.

Jejich specialitou jsou zejména romantické obklady a dlažby pro retro styl v koupelnách i kuchyních. V posledních letech do své nabídky zapracovaly i nebývale širokou škálu moderních slinutých obkladů a dlažeb jak glazovaných, tak i neglazovaných. Tuto modernu však vždy doplňují ozdobnými prvky, které umožňují použít obklady a dlažby i na méně tradiční plochy jako jsou podlahy v ložnicích a stěny v ložnicích i obývacích pokojích. Nejčerstvější novinky zaváděné do výroby ukazují, že výrobce je dnes již nositelem módních trendů. Velmi zdařilé jsou série obkladů Evoque, Movida, Bellagio (viz sekce Fire)

Mimořádně zdařilé jsou i jejich rustikální dlažby pro terasy, dvory a balkóny. Kromě nádherných imitací dřeva (série In/Out, Saloon a Epokal) nabízí též široký sortiment zesílených provedení dlažeb (tloušťka 20 mm), které jsou vhodné jak pro tradiční pokládku, tak i pro volné ukládání např. do trávníků a podobných terénních úprav, stejně jako na podložky pro zvýšené dlažby (viz sekce Due, která jednotlivé série shromažďuje).

Nádhernou imitaci přírodních nemramorových kamenů v široké škále formátů (vhodné jak pro koupelny, tak pro dláždění) najdeme v sériích HTA, HNT a HPE.

Ukázkou inovativního přístupu je vytvoření nového "parketového" stylu pokládky (série LM Fast a Saloon Fast), kdy se dlaždice spojují plastovou vložkou, které se zasouvá do vyfrézovaných bočních drážek, a skládají se k sobě jako skutečné parkety - bez lepení a spárování, pouze se kladou na zvukoizolační fólii.

 Kompletní sortiment rozdělený do typologických sekcí naleznete na www.delconca.com

ItalByt  

Italbyt v.o.s., S.K.Neumanna 14, 466 04 Jablonec nad Nisou

Provozovna - prodejna a vzorkovna:
Na Vršku 6 (velkoprodejna ALBERT)
466 01 Jablonec nad Nisou

Tel.:  (+420) 603 861 862 (majitel)
       

E-mail:
italbyt@volny.cz
italbytdva@volny.cz

Otevírací doba vzorkovny:  POZOR! Dochází k dočasné úpravě otevírací doby vzorkovny takto:

Po - dopoledne po telef. dohodě na 603 861 862          13:00 - 17:00

Út - celodenně po telefonické dohodě na 603 861 862

St - dopoledne po telef. dohodě na 603 861 862           13:00 - 16:00

Čt - celodenně po telefonické dohodě na 603 861 862

Pá - 9:00 - 12:00       odpoledne po telef. dohodě na 603 861 862