Sortiment

INSPIRUJTE SE V NAŠICH FOTOGALÉRIÍCH!

Naše nabídka keramických obkladů a dlažeb je nesmírně široká (celé sortimenty dodavatelů najdete pod heslem "dodavatelé" na horní liště a dále na jednotlivých webových odkazech u každého z nich). Abychom usnadnili a případně zrychlili Vaše vyhledávání, rozdělili jsme celý sortiment na:

  • keramické obklady pro koupelny
  • keramické obklady pro kuchyně
  • skleněné mozaiky
  • keramické imitace dřeva
  • keramické interiérové dlažby
  • keramické venkovní dlažby.

Tím se velmi rychle dostanete přímo k tomu, co hledáte. Jistě ale bude příjemné navštívit i ostatní kategorie, které Vám mohou poskytnout inspiraci o obkladech a dlažbách i pro budoucí další úpravy Vašeho obydlí.

Obklady pro koupelny

IM Hall levandule

Koupelna dává možnost realizovat představy: keramické obklady, dlažby, listely, dekory a to včetně podlahových, vytváří přesně takové prostředí, do kterého ráno rádi vstáváme a přes den se mnohokrát vracíme. Vytvořme si ji přesně na míru! Koupelny Imola, Faetano - DelConca, Armonie a nově i Love představují špičku v oboru.

více

Mozaiky skleněné a jiné

AR Piscina

Skleněné mozaiky - skvělý doplňkový materiál dotvářející barevné ladění keramických obkladů koupelen i dalších interiérů. Podlahové keramické mozaiky zase určují styl keramických dlažeb od retra až po techno-modernu.

více

Keramické imitace dřeva

IM Wood

Jeden z nejsilnějších módních trendů posledních sezón: spojení výhod keramické dlažby s estetikou a útulností tak klasického materiálu, jako je dřevo. Velmi široký sortiment velikostí od 15x60 přes 30x60, 15x90, 16,5x100, 20x120 až po famózních 60x180!

více

Obklady pro kuchyně

DCF CM

Nové a nové materiály pro kuchyňské linky přicházejí, keramické obklady zůstávají!  I keramická dlažba v kuchyni má smysl: jak estetický, tak hygienický. Nabízíme široký sortiment tradičních kuchyňských obkladů ve formátu 10x10 cm.

více

Dlažby interiérové

IM Saloon

Keramické dlažby - nejpřirozenější řešení, jak pokrýt podlahové plochy v kterékoli části obydlí. Snadná údržba a stíratelnost spolu s osobitým stylem, který si můžete vytvořit, je staví před jiné podlahové materiály.

více

Dlažby venkovní

DCF Due kamenná

Venkovní keramické dlažby dodávají každé terase, schodišti, altánku nebo pergole finální estetický styl. Moderní výrobní technologie poskytují pro venkovní prostředí dostatečně odolné, zpravidla zesílené, ale už i velmi rozmanité a esteticky přitažlivé dlaždice.

více
ItalByt  

Italbyt v.o.s., S.K.Neumanna 14, 466 04 Jablonec nad Nisou

Provozovna - prodejna a vzorkovna:
Na Vršku 6 (velkoprodejna ALBERT)
466 01 Jablonec nad Nisou

Tel.:  (+420) 603 861 862 (majitel)
       

E-mail:
italbyt@volny.cz
italbytdva@volny.cz

Otevírací doba vzorkovny:  POZOR! Dochází k dočasné úpravě otevírací doby vzorkovny takto:

Po - dopoledne po telef. dohodě na 603 861 862          13:00 - 17:00

Út - celodenně po telefonické dohodě na 603 861 862

St - dopoledne po telef. dohodě na 603 861 862           13:00 - 16:00

Čt - celodenně po telefonické dohodě na 603 861 862

Pá - 9:00 - 12:00       odpoledne po telef. dohodě na 603 861 862